לפני 13 שנים הייתי חולה וחולה מאוד, בגיל 19!! אתם קולטים את זה?
זה התחיל מדלקות בשתן חוזרות וכמובן אנטיביוטיקה, והתפתח לדלקת מפרקים שגרונית, שכמובן הרופאים לא ראו את הקשר בין שני הדברים והביאו לי עוד אנטיביוטיקה והפעם סטרואידים, המצב שלי לא רק שלא השתפר אלא רק החמיר, התחילו להיות בעיות מעיים ועצירויות שרק החמירו את מצב הדלקת בגוף. הייתי חיה על משככים, על אנטיביוטיקה, זינאט וסידורל הם היוהחברים הקבועים שלי.

עד שיום אחד, הכאב היה כה בלתי נסבל, שקיבלתי "הארה" שמה שאני עושה לא רק לא מבריא אותי אלא מדרדר אותי לתהום שאם אמשיך כך, כנראה לא אהיה כאן. ולכן, הבנתי שזו לא הדרך ו"נתקלתי" בסרטון על רפואה טבעית של הרב יובל אשרוב ודר' יוסף גיל שחר, שמעתי הרצאות, פה, הרצאות שם, זה היה סופר לא רציני, אבל ידעתי שאני חייבת ללמוד את התחום, לקרוא מאות מאמרים וספרים שעוסקים בריפוי ובריאות כדי להבין מה השורש אצלי?!
וכך עשיתי.עשיתי לעצמי תוכנית אישית והכי חשוב שיניתי את כל ההרגלים שלי שהביאו אותי למקום החולי. שיניתי מיינדסט ורכשתי עוגני בריאות לכל החיים.
והכי חשוב קיבלתי החלטה חד משמעית שלחולי אני לא חוזרת, לא משנ כמה זמן יקח לי אני יוצאת מזה בריאה ושלמה וחזקה!!

לאחר שהבראתי לגמרי, ברוך השם כבר עשור שאני חיה בבריאות הכי טובה שהייתה לי אי פעם ומודה על השינוי כל יום מחדש, החלטתי ללמוד את זה באופן רשמי, עזבתי את מסלול התזה של תואר שני באוניברסיטה העברית, ונרשמתי ללימודי רפואה טבעית. הוסמכתי להיות יועצת בריאות, ומאז אני עוזרת לאנשים חולים, מתוסכלים מכאבים, מאוכזבים מעצמם ומזה שהם לא מצליחים להתמיד, להגיע לגרסת הבריאות העל שלהם והכי חשוב תמיד להישאר על מסלול הבחירה של להיטיב עם הגוף והנפש שלי

וכך נולדה לה שיטה יוצאת דופן, כי היא פשוט עובדת, שיטת הבריא זה פשוט, שמלמדת ומראה לבן אדם איך להחזיר את הבריאות המדורדרת לאיתנה ואיל לשמור עליה כדרך חיים באיכות חיים הכי גבוהה שיש. השיטה הזו עובדת על השינוי מבפנים לבחוץ, ולכן המיקוד בה הוא על הרובד הנפש (מחשבות, אמונות ורגשות) ועל הרובד הגוף (תזונה, תנועה, שינה, נשימה). היא כוללת כמובן את שיטת האיזונים ביציאה מהשגרה וניהול נפילות נכון מה שעוזר להתמיד בה כדרך חיים ולקחת את השינויים בהדרגתיות המותאמת לכל אדם ולשגרת חייו. והכי חשוב היא מלמדת אותך להיות מחובר לגוף ונפש שלך ולקשוב לאיתותים שלו.
השיטה עזרה כבר למאות אנשים שטוענים שהיא לא רק שינתה את התזונה שלהם ואת אורח חיים שלהם אלא שינתה אותם וממש הצילה אותם מעצמם.


כיום, אני בעלת הקליניקה "בריא זה פשוט עם דריה" שמטרתה לעזור לאנשים שנמצאים במצב בריאותי לא מאוזן, לחזור לאיזון הטבעי המיטבי בגוף כדרך חיים.
יש לי למעלה מ60 אלף עוקבים ברשתות החברתיות שגם להם אני עוזרת להפוך להיות הגרסה הכי בריאה של עצמם. וכמובן מאות אנשים בקהילת הליווי האישי "לאכול נכון להרגיש טוב", וקהילת "בריא זה פשוט עם דריה".

זוהי הדרך הקצרה לשינוי אמיתי מבפנים שיוביל אותך לבריאות מיטבית ואריכות שנים בלי לבזבז אלפי שקלים מיותרים על תכשירים חיצוניים שלרוב רק מפריעים למנגנוני הברה הטבעיים של הגוף.